Harvard Business Review’dan Seçilmiş 100 Makale ve 100 Kitap Zorlu Akademi’de

Zorlu Enerji İnsan Kaynakları, çalışanların kendini mesleki olarak geliştirebilmesi için Harvard Business Review’un yetkin kaynaklarından oluşan bir seçkiyi erişime açtı.

Harvard Business Review’dan Seçilmiş 100 Makale ve 100 Kitap Zorlu Akademi’de

Zorlu Enerji, çalışanlarının mesleki ve yönetsel becerilerinin gelişimlerine katkıda bulunmak için prestijli iş yayınlarının yer aldığı Harvard Business Review ile iş birliği yaptı. Tüm çalışanlar Harvard Business Review yayınlarının en fazla okunan 100 makalesine ve 100 kitabına, Zorlu Akademi üzerinden ulaşabilecek.

Pandemide iş süreçlerinin her geçen gün daha fazla değiştiği günümüzde çalışanların kendilerini yeniliklere odaklaması büyük önem taşıyor. Her çalışanın kendini mesleki ve kişisel olarak geliştirebilmesi insan kaynakları yönetiminin günümüzdeki en önemli odak noktalarından biri. Zorlu Enerji İnsan Kaynakları, bu gereksinimden hareketle liderlik, yöneticilik, dijitalleşme, takım çalışması, mentor serisi, çalışma hayatında kadın gibi pek çok farklı konuda kaynağı içeren Harvard Business Review yayınlarından oluşan bir seçki hazırladı. Dünyaca ünlü danışmanlar, en çok okunan yazarlar, fikir önderleri arasından seçilen bu makale ve kitaplar Zorlu Enerji’nin eğitim portalı Zorlu Akademi’de çalışanların kullanımına açıldı. 

‘’Zorlu Akademi portalımıza yüklediğimiz makale ve kısa kitaplar, tüm çalışma arkadaşlarımıza özel olarak hayata geçirdiğimiz bir proje. Pandemi ile birlikte şirket içi uygulama ve gelişim imkânlarımızı dijital odaklı olarak sürdürmeye daha da özen göstermeye başladık. Çalışanlarımız bu kaynaklara da erişim ve zaman kısıtlaması olmaksızın online olarak ulaşabiliyor.’’

Zorlu Enerji İnsan Kaynakları Direktörü Deniz Bilgin