21. YY Eğitimler

Gençlerimizi 21. yüzyıla hazırlıyoruz

21. YY Eğitimler

Gençlerin, değişim ve dönüşümün her geçen gün daha da hızlandığı günümüz dünyasına hazır olmaları için sadece okulda verilen eğitimlerle yetinmemeleri, aynı zamanda becerileri ve yetkinliklerini de geliştirmeleri gerekiyor.

Hayal eden, kendine inanan ve güvenen nesiller yetişmesine katkıda bulunmayı amaçlayan Mehmet Zorlu Vakfı (MZV); bir yandan bursiyerlerine aldıkları bursun yanında profesyonel gelişim desteği verirken, diğer yandan da onların kariyerlerine 21. yüzyıl yetkinliklerine sahip olarak başlamalarını sağlayacak eğitimler düzenliyor.

MZV, 2016 yılında hayata geçirdiği “21. Yüzyıl Yetkinlikleri” eğitim programı ile gençlerin, akademik, teknik ve profesyonel bilginin dışında, 21. yüzyılın gerektirdiği yaşam becerileri ve adaptasyon yetkinlikleri ile donanmaları için destek veriyor.

Gençlere; akademik, teknik ve profesyonel bilginin dışında, 21. yüzyılın gerektirdiği yaşam becerileri ve adaptasyon yetkinlikleri kazandırıyoruz.

“21 Yüzyıl Yetkinlikleri Eğitim Programı” konvansiyel eğitim programını sunduğu online içerik ile çok sayıda öğrenciye ulaşabiliyor.

MEF Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Erhan Erkut tarafından yürütülen eğitim programına, İstanbul’daki üniversitelerin ikinci, üçüncü ve dördüncü sınıfına devam eden MZV bursiyerlerinin yanı sıra Zorlu Grubu çalışanlarının çocukları da katılabiliyor.

Eğitimin temel alanlarını inovasyon, yaratıcılık, işbirliği, yaşam, kariyer, bilgi yönetimi, teknoloji konuları oluştuyor.

Ders ortamında eğitim, online destek, bitirme projesi, yaz dönemi stajı, staj sonrası deneyim paylaşımı gibi aşamalardan oluşan program; “Kariyer Planlama”, “Yetkinlikler”, “Excel ile Modelleme” ve “Girişimcilik” gibi alanları içeriyor.

Programda, bitirme projeleri sonrasında yapılacak değerlendirmelerde tespit edilecek en başarılı öğrencilere yaz dönemi boyunca staj olanağı sunuluyor. Eğitim programı sonunda tüm Türkiye’deki MZV bursiyerlerine açık bir zirve düzenleniyor.

TANITIM VİDEOLARI

Kapat
Popüler Aramalar