Akıllı Ev Sistemleri

AKILLI YAŞAM ALANLARINA YATIRIM YAPIYORUZ!

Akıllı yaşamın evlerden, en küçüğünden en büyüğüne evlerde kullanılan gereç ve sistemlerden başladığını biliyoruz. Akıllı ev teknolojilerine yatırım yaparak, enerji kaynaklarının verimli kullanılmasını, ailelerin tasarruf etmesini sağlıyoruz.

Akıllı ev teknolojilerine yatırım yapmaya devam ediyoruz. Akıllı ev sistemleriyle ısı enerjisinde %10 ila 30 arasında ve elektrik tüketiminde %30’a varan oranda tasarruf sağlıyoruz.

Akıllı Ev Sistemleri

AKILLI BİNALAR İNŞA EDİYORUZ!

Uluslararası kabul görmüş standartlara uygun akıllı binalar inşa ediyoruz. Doğayla dost, çevreye duyarlı binaların, yalnız dünyamızın geleceği değil, daha kaliteli bir kullanıcı deneyimi için de önemli olduğuna inanıyoruz.


ZORLU CENTER ve LEVENT 199

LEED Gold sertifikasına sahip Levent 199 ve Zorlu Center’da, enerji verimli cam kaplamalardan, ısı geri kazanımlı iklimlendirme sistemlerine tasarruflu sistemler kullanıyor. Ayrıca Holding ve grup şirketlerinin genel merkezlerinin yer aldığı Levent 199, Zorlu Enerji ile yaptığı işbirliğiyle kullandığı enerjiyi Uluslararası Yenilenebilir Enerji Sertifikası (I-REC) ile belgelendirdi. Bu sertifika, Levent 199’un enerjisinin Zorlu Enerji’nin Alaşehir I Jeotermal Santrali’nde ürettiği yenilenebilir enerjiden karşılandığını gösteriyor.